| mytzzy_8364 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place la fete? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Pregnant a răspuns:

Primul rand caracterul: sa fie capabila de o discutie sincera, sa fie sincera, sa rada la glumele subtile (sa le inteleaga), sa fie mereu cand ai nevoie de ea, iar cand ea are nevoie de tine sa nu te alunge. Corpul este destul de important, nici sa nu fie buna de animatoare (nu, ca n-ar strica), dar nici plata. Cel mai mult apreciez sinceritatea.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Oare ce?

| bau0217 a răspuns:

Inafara de corp trebuie sa stie sa poarte o conversatie care sa nu fie numai din cmf cmz, sa stie sa ma asculte, sa rada la glumele mele, sa nu fie baietoasa, sa nu se dea la inca 10 in timp ce se da la unul (daca se da), sa nu aibe reputatia ca e "curva", sa aiba ceva ce nicio fata nu mai are (nu ma refer la ceva fizic), sa nu fie prea fitoasa, sa fie ingrijita, etc. Oricum e diferit de la un baiat la altul.

| Goldenboy97 a răspuns:

Naturaletea

| publikkul a răspuns:

1.caracter
2.corp ( fund happy, saini mai dezvoltati)
3.ne place ca sunt fete big grin
funda?
YeP