| IustinaSiAtat a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce va place voua sa vedeti la o tipa? Sa fie frumoasa da deloc comunicativa sau urata dar cu care te intelegi bine?

4 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna miruna

Pai sincer parerea mea mai bine mai urata si sa ma inteleaga decat sa fie frumoasa si sa nu-mi inteleaga sentimentele...degeaba e frumoasa pe dinafara daca pe dinauntru sufletului ei e rece si nu imi poate cunoaste iubirea pe care i-o port
Deci pentru mine nu prea conteaza cum arata atat timp cat poate sa ma inteleaga si sa imi pretuiasca sentimentele
Cam asta e parerea mea sincera...la o fata aspectul conteaza intr-o oarecare masura insa sufletul e cel care te face sa o placi.cel putin pe mine

Iti doesc numai bine, pupici :*, Maryan

| GTS a răspuns:

Ca sa iti spun asa...
Cei cu bani se uit la pitipoance iar oamenii normali se rezuma la o fata sau femeie frumoasa dar sa aiba si minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi sa fie ff frumoasa si sexywinking ioi urata nu x_x da sunt fete frumoase care e intelegi bine cu ele sper ca te-am ajutat Funda acum

| Zap a răspuns:

Urata si comunicativa ca daca e frumoasa si deloc comunicativa degeaba te uiti dupa ea ca nu o sa obtii nimic.