| Alee_9909 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum v-ati simtit atunci cand v-a refuzat o fata?

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nasol dar, depinde ce fata era ca daca faceam katerinka radeam dar daca o iubeam ma simteam nasol rau

| nfsP a răspuns:

Sincer eu nu am refuzat decat o fata in toata viata mea. Asta dintr-un motiv mai discretbig grin

| panther2007 a răspuns:

Ora sinceritati nu? Conteaza in ce fel ea sa ma refuze.Dar sa nu deviem de la subiect.Sincer nu am fost refuzat de nici o fata, deci din experienta propie nu pot raspunde.Insa as putea pretinde urmatorul lucru, m-as resemna cu infrangerea, iar daca fata intr-adevar merita posibil as incerca s-o fac sa ma acceptehappy