| BlackPearl_7260 a întrebat:

. Intrebare pentru baieti.happybatting eyelashes prima data, baietii la ce se uita la o fata? happy la cel mai bun rasp dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu ma uit la toate aspectele unei fete analizel tot, daca nu imi place trec mai departe happy Majoritatea prima data la decolteu sau fund sau fata... Mie imi place sa analizez tot, si sunt indragostit de ochii verzi love struck si albastrii. ma uit la multe chestii happy sper ca te-am ajutat funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

Pai nu vreau sa fiu necioplit dar majoritatea baietilor care se uita la o fata necunoscuta se uita la partile corporalehee hee ew unul prima data ma uit la chipul unei fete si de acolo imi daw seama cat de frumoasa e.chiar daca fata o ajutalaughing, in al 2-lea rand st atent la comportamentul fetei si felul ei de a fy iqar poate mai tarziu si la altele precizate mai sushee hee

| consiliera a răspuns:

La ce crezi? La ce nu au ei:la sani. Apoi la fund, fata si daca se poate discuta cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt fata, iti raspund.
Corpul.Asta ii atrage pe cei mai multi.
Un baiat serios nu se arunca,, cu capul inainte,, si nu e interesat doar de,, sani si cur mare,,.:I:I:I
Specimene rare.:I♥

| Andrei233 a răspuns:

Eu pot sa vad totul intr-o privire.

| luniii a răspuns:

Din cate am vazut eu ordinea e fata->corp->comportament->gandire.In mod normal si logic ar trebui si ei sa puna pe ultimul loc corpul dar in majoritatea cazurilor il pun pe 1 sau 2 loc. Daca ai pus aceasta inrtrebare ca sa intri in gratia unui baiat sa stii ca poti fi u insuti, daca exista chimia aia care sa va atraga poti sa nu ai corp delocwinking. Bafta:*