| didii a întrebat:

Intrebare pentru baieti :

Va plac mai mult blondele, brunetele, roscatele sau satenele?

Iar pentru fete :

Va plac mai mult blonzii, brunetii, roscatii sau satenii?

Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Buna:* sunt fata! Si imi plac Blonzii si brunetii!:X
Funda?batting eyelashes:*

33 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mie imi plac satenele si brunetele

dar nu generalizastraight face fiecare baiat are gusturi diferite.

| Victoria a răspuns:

Nu conteaza ce culoare are parul lui atata timp cat e frumoshee hee

| ºPishcotº a răspuns:

Mi-e cand imi place de un baiat nu conteaza ce culoare are parul sau ochii:X! Da' in general imi plac brunetii:X

| ionika17 a răspuns:

Mi-e satenele imi plac cel mai mult:X le ador:X

| BellsC a răspuns:

Satenii si brunetii, dar si blonzii sunt okwinking

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Mie imi place de iubi:x[e blonduts:>]
:))
pai nu prea tin cont de culoarea parului:) dar nu prea ma vad cu un roscat...nu imi place culoarea asta deloc. daca m'as indragosti vreodata de vreun roscat cred ca il pun sa se vopseasca...nu stiu ce ii fac dar ii fac ceva:)) si nici blonzii aia fff blonzi:)) nu imi plac. de exemplu asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:88&tx=80&ty=53&biw=1152&bih=612

iach:|
:D

| lavynika a răspuns:

Eu sunt moarta dupa bruneti:X.

| Monica a răspuns:

In general nu tin cont de culoarea parului.Nu au nicio 'noima, importanta' in relatie laughing.
Dar, ca sa iti raspund la intrebare. satenii -?

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu sunt blonda si imi plac baietii bruneti sau sateni.
love struck

| andrei a răspuns:

Pai roscatele

| ZapaciLaa a răspuns:

Blonzii si satenii

| Zuzy a răspuns:

Hey!smug Sunt fata si imi plac cel mai mult brunetzii. dar sunt si rare cazuri in care blonzii. dar cel mai mult BRUNETZIIlove struck

| Andrre a răspuns:

Brunetii, satenii, blonzii. =p~

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Buna!:*
Pai eu is fatabatting eyelashes si imi plac blonziilove struck is draguti si aratosiblushing

Dar in cazuri speciale imi mai plac si bruneti cu ochii albastri; x
dac e brunet si nare ochii albastri degeabaoh go onlaughing
nah;-j asta e parerea mea>Gusturile nu se discuta!tongue

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Hmmm...greu de spusworried)satenii si brunetzii si chiar satenii spre blonzi dar nu blonzi blonzibig grin

| georgianaionescu a răspuns:

Mie brunetii devil funda laughing))

| didii explică:

Eu sunt` brunetha si ador brunetzii!love struck

Ah ce faini pot fii brunetseii`laughing

| Xonia a răspuns:

Mie imi plac mai mult sateniilove struckSi putin blonziilove struck

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Brunetele in general dar nu refuz o blonda smug

| DE3a94 a răspuns:

Brunet sau saten daca mai au si ochii albastri sau verzi e perfect:X
eu sunt satena cu ochi albastri-verzui:X

| Tomy_3330 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie blonzii.

| Dania_7831 a răspuns:

Buna, bambyyXx! Sunt fata. Clar nu imi plac roscatii! Cu blonzii nu am nimic, sunt simpatici. Iar satenii si brunetii... ce sa zic? Ii iubesc! :X Te pup, pa!

♫ ♪ Daddy

| OOodesOOo a răspuns:

Brunet cu ochiinergri:X:X:X:X:
dar si sateni...si mai putin blonzii straight face

| dariuscoro a răspuns:

Sunt blond insa imi plac brunetele cele cu parul negru de tot "Latinele"

| Elena_6988 a răspuns:

Sunt fata imi plac blonzi ii ador si eu sunt blonda

| Elena_6988 a răspuns:

Sunt fata imi plac blonzi si eu sunt blonda

| unaboona a răspuns:

Satenii sau brunetzzii laughing

| rox_6398 a răspuns:

Satenii si brunetii; x; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetii