| love_1617 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca sau stiu sa imi explice jocul LADY POPULAR
mi-am uitat parola si userul iar cineva mi-a spus sa intrul la resetare parola si acolo imi va cere doar emailul unde pot intra? fundita+vot

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont de lvl 13.deci cand vrei sa intri aclo sa scrii userul si parola ai vazut ca dedesubt iti spune parola uitata.dar trebuie cel putin userul sa il stii ca sa iti gaseasca parola si iti scrii emailul.nu exista alta varianta fara user! te pup:*