| Missy_4860 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se joaca It Girl pe Facebook : Am un personaj de nivelul 20 si aveam aproximativ 7000 $, pe care i-am pierdut. Am ramas cu 600 $ si nu pot sa mai acumulez avand in vedere ca preturile hainelor din magazine devin din ce in ce mai scumpe odata cu avansarea in nivel. Vi s-a intamplat? Daca da, stie cineva cum pot sa-i recuperez? puppy dog eyes
Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Eu joc, sunt abia la lvl 18 dar nu i-am strans niciodata asa pe totilaughing cel mai mult am avut 3000 si ceva.Acum am putini, mai ales ca dupa cum ai spus si tu, hainele devin din ce in ce mai scumpe. Imi pare rau ca i-ai pierdut, poate ca ii poti recupere, poate ca nu.
Succes kiss

1 răspuns:
| Pufi02 a răspuns:

Vinde din hainebig grin