| Deni7 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Brasov. Ma plimbam ieri prin parcul Tractorul si am vazut ca este interzis sa mergi cu rolele sau bicicleta, insa stiu ca foarte multe se plimba.
Intrebarea este: sunt indicatoarele vechi sau sunt noi si se dau amenzi?
PS:Am vazut doi politisti comunitari ieri prin parc si de-asta ma intrebam

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu mergi si daca te prinde le dai date false, asa amenda va fi fictiva si vei stii daca se da sau nu amenda.

| me4u a răspuns:

Am 2 prieteni din Brasov care au role SEBA tot de la www.skates.ro si nu este nicio problema daca te dai cu rolele acolo! Te poti plimba linistita