| RaZ4Ing a întrebat:

Intrebare pentru cei din Craiova : Credeti ca RMA[Romanian Music Awards] 2011 Se va face din nou la craiova? big grin
Astept parerile voastre big grin

Răspuns Câştigător
| Giulia_8295 a răspuns:

50% da, 50% nu. S`ar putea sa se faca tot in Craiova pentru ca audientele au fost uriase in 2009, 2010. Dar sunt si zvonuri ca ar fi in Brasov. Sa speram ca va fi tot la noi, in Craiova!; X

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Am impresia ca se va face la Iasi. Nu sunt din Craiova blushing

| Danee a răspuns:

Sincer nu stiu...dar as vrea foarte tare sa se tina tot la Craiova pentru ca a fost o atmosfera.=d> Viva la Craiovabig grin