| mandra124 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Iasi! ce licee imi recomandati pentru cls.a 9?

2 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Eu sunt la Racovita si am cei mai buni profesori, deci il recomand. Dar depinde de ce profil doresti si ce medii ai. Oricum incearca sa tragi tare acum sa ai o medie cat mai mare. Licee bune sunt si Ibraileanu sau National sau Negruzzi. Succes! Sper sa faci alegerea potrivita! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la LIIS(Liceul de Informatica) in clasa a 10-a si nu e cum ma asteptam, iti recomand sa mergi la Negruzzi daca ai medie.