| AaaNNnnAaa a întrebat:

Intrebare pentru fete!

5 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Ce am vazut?laughingPrima oara cand m-am intalnit cu el nu il cunosteam. si acum stiu am vazut zambetul cand a zis: fata asta e chiar draguta si s-a oferit sa ma ajute intr-o problema si tot asa...
Cat de dragut putea sa fie! Eu aratam groaznic.Plansa toata, si el s-a oferit sa ma ajute.
Si dupa da! Restul a venit treptathappy.

| AaaNNnnAaa explică (pentru Sonia):

Vaiii ce sweet

| Sonia a răspuns (pentru AaaNNnnAaa):

Parerea mea este ca acestea sunt micutele momente care iti fac ziua mai frumoasa.Si care mereu iti aduc zambetul pe buze. Oricat de tresit ai fi! Si cate momente!happy

| AaaNNnnAaa explică:

Ce vedeti prima oara la un baiat pe care nu-l cunoasteti (adica caracterul) si vi s-a intamplat sa va indragostiti de unul? fundita cel mai sweet rasp

| pufuletexploziv a răspuns:

La un baiat eu ma uit prima oara la mentalitate, nu la caracterhappydegeaba esti frumos daca esti prosthappydupa la ochi la buze si la zambethappy imi plac cei cu ochi albatri, buzele carnoase(nu ca africani bineinteles)si felul a zambi:X