| Delia12121212 a întrebat:

Intrebare pentru fete! astazi am avut niste dureri in partea dreapta a burtii si in mijlocul ei erau casi crampele! dar mai inainte de durerile astea cand stateam asezata simteam o durere deparca mi-ar apasa cineva cu ceva in vagin nu stiu daca indradevar imi va veni ciclul sau e doar ceva...neimportant!

Răspuns Câştigător
| D4ny3l4 a răspuns:

Cel mai posibil sunt dureri cauzate din cauza ciclului asa apar cu o zi poate chiar doua inainte.In orice caz nu cred ca e ceva de ingrijorat, daca tot nu dispar dupa vreo 2-3 sa zicem maxim si nici ciclul nu ti.a venit, sa te duci sa iti faci un control, dar ti.am zis nu cred ca e altceva:*

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Probabil ca sunt simptome specifice menstruatiei. Stai linistita. Bafta!