| lola2012 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Astazi voi cu ce lac de unchii v-ati da? Care este culoarea voastra preferata? de ce?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Gramatica asta. oh go on
Eu nu mă dau cu nici un lac de unghii, ojă, sau orice altceva.
Dar, culoarea mea preferată este turcoazul, şi albastrul. De ce? Pentru că mă face să mă simt bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Alisa7109 a răspuns:

Astazi cu niciunul, dar la general eu iubesc culoarea albastra ca cerul senin si putin stralucitor, imi place, deoarece ma linisteste... albastru - pacea...

| Anonima264 a răspuns:

Cu orice lac de ungii, dar nu oja!
Am doua culori preferate, roz si mov!

| Myli a răspuns:

Cu niciunu.E bine sa fii naturala!