| BOGDAN a întrebat:

Intrebare pentru fete ::: Cand vedeti un baiat la ce va uitati prima data(ochi, look.etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand il vad prima data ma uit la ochii lui. Look-ul mai apoi laughing.
Zenithf - La incaltaminte? laughing Uneori nici nu observ cum este imbracat.
Booogdi, daca faţa tradeaza asta este, dar cel mai bine ar fi sa zambesti chiar si unei necunoscute care se holbeaza la tine. Cea mai importanta, dupa parerea mea este privirea, atat timp cat sti sa o descifrezi evident.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma uit la fata, la haine si la ceas daca arehee hee

| georginika a răspuns:

Prima data ma uit la ochibig grin.Si din privirea lui imi dau seama ce fel de persoana este... apoi incerc sa-i descopar personalitatea

| Zenithf a răspuns:

Eu nu sunt fata, dar cred ca iti pot raspunde. Fetele se vor uita prima data la incaltaminte (in afara de cazul in care sunteti pe plaja sau in alte conditii in care este irelevanta), si apoi la unghii. Fetelor nu le plac baietii neingrijiti.

| sexychick_4075 a răspuns:

Daca vad un baiat de la spate ma uit doar la parul lui... daca e cu fata ma uit la inaltimea lui si la buzele lui...nu stiu dc da niciodata la un baiat care mi se pare atractiv nu m-am uitat niciodata la ochii lui.

| Angiutssa a răspuns:

La fata...si la haine...mai bine zis ii fac o scurta analiza.laughing

| didii a răspuns:

Eu cand vad un baiat, prima data ma uit la fata si la freza lui laughing
Apai ma uit mai in jos si mai in jos si mai josss laughing
Da daca il vad din spate, prima data ma uit la frezzaa :X, si dupa aia la kur laughing.

Te-a ajutat cu ceva?hee hee

Funditsoi?

| BOGDAN explică:

Interesante raspunsuri pana acumhee hee mai astept si altele love struck eu stiam ca unele fete se uita la ochi. dar nu numai

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Poi la par tongue, la look si la fata. Niciodata nu m-am uitat la ochi. poate ca sunt prea mici si nu-i vadwinking. Imi plac baietii ccu parul' mai lung gen justin bieber.

| laura3 a răspuns:

Eu prima data ma uit la freza lui si la look
Asta`i prima impresie` :*

| andreeeeeeeeea a răspuns:

La par mai intai am o obsessie cu parul baietilor. Si apoi la ochi nu ma intereseaza asa tare ochii. Adica nu renunt la un baiat care e perfect, dar nu are culoarea ochilor potrivita

| alexutza222 a răspuns:

Eu ma uit in primul rand la ochi, a apoi look, vestimentatie si restul... dar pentru mine la un baiat este mai important interiorul si exteriorul dar... intelegi tu:*

| deniedaccess a răspuns:

Eu ma uit la cum e imbracat si la zambet, ochi, tot ce conteaza pentru un baiat frumos...

| SexyGirl4You a răspuns:

Cand e la departare ma uit la cum e imbracat.musculatura...iar cand e aproape ma uit in ochii lui:X

| BlairWaldorf a răspuns:

La ochibig grin Dar conteaza si personalitatea. Degeaba e frumos daca nu are bun simthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una ma uit la look.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la ochi love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place de un baiat, cu siguranta o sa-mi placa din cauza comportamentului, a gradului de maturitate si a felului de gandire( dar asta nu inseamna ca pot accepta unu urat urat ...deci totusilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atitudinea e importanta... ochisorii desigur... dupa care look-ul