| alexyapink a întrebat:

Intrebare pentru fete... ce ati face daca var placea de un baiat care el nu va place?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Pai cred ca as visa in continuare, in momentul de fata asta fac si imi este frica sa ma trezesc la realitate big grin.

5 răspunsuri:
| RoxiutzaRux a răspuns:

As lasa lucrurile asa cum sunt...n.as putea sa. l oblig sa ma placa.

| ursuletzdiana a răspuns:

Payy iti dai seama ca ai suferii un pic dar eu simcer asi trece peste el si asi cauta pe altul`+

| efimash a răspuns:

Aceata este o intrebare si pentru baieti asculta la mine tu lui nu trebuie sai spui nimic doar sai dai de inteles dar fara sai spui cati place de el si sa intri in vorba cu el adica sa faci o prietenie strinsa dar sa nu-i spui cati place de el
daca vei face asa iti dau 100 de procente ca te va indragi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta putin timp si daca as vedea ca nu se intampla nimic as renunta :d ( mai greeu dar...)

| gabby_8513 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta.hee hee

Si eu nu i-am zis ca il plac deoarece imi era rusine dar mai tarziu un baiat mi-a spus ca ma place si eu am incercat sa fac acelasi lucru. L-am uitat cu greu pe celalalt dar a merswinking

Asa ca daca te place cineva incearca si tu la fel.happy