| DeutssDee a întrebat:

Intrebare pentru FETE.
Ce model de placa de par folositi `?!

3 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Eu folosesc placa Remington Pearl S9500. Reuşesc să-mi îndrept părul într-un timp foarte scurt, temperatura poate urca până la 235 şi părul are şi un aspect îngrijit şi neted după! Sunt foarte mulţumită de ea!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Am una dintre cele mai bune placi de par: Philips SalonStraight Sonic HP 4666. Nu stiu de unde e cumparata, deoarece am primit-o cadou de la niste rude de ale mele(care sunt bogati si care calatoresc in toata Europa). De unde am luat ca e una dintre cele mai bune? Pai am cautat informatii despre ea si am aflat ca este in ''Top 6 cele mai bune placi''http://casa.acasa.ro/.......html(daca vrei sa vezi si tu).
Sper ca te-am ajutat! Bye!