| Elle_4308 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce sunteti asa de inebunite de asta Justin Bieber! Pot sa spun ca arata destul de frumos dar CANTA FOARTE FOARTE FRUMOS! Pot zice ca sunt un mic fan, dar pentru fetele astea care sunt inebunite cand il vad incep sa tipe, sa spuna ca este superb minunat blah blah! Haideti maaa, de ce sunteti asa nebune dupa tipul asta?rolling on the floor

Hai Pa!laughing

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Eu una sunt de acord cu tinetongue.
Unele melodii sunt chiar dragute, si ca aspect e frumusel (chiar daca nu e genul meulaughing ).
De ce? Pentru ca probabil, pentru unele fete e tipul ''baiatului perfect''. Asa cum si multeee persoane sunt innabunite dupa Miley Cyrus, si nu vad ce fite are. straight face
Adica ma rog oh go on. Exista multi artisti care meriat atentie din partea noastra.hee hee
Sunt multi artisti de 100 de ori mai telentati ca Justin sau Miley, insa ce sa le faci. Sunt niste modele pentru copii din ziua de azi!laughing

7 răspunsuri:
| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

In primul rand exista baieti de 1000 de ori mai frumosi decat Justin si fete la fel happy
Chestia cu Miley...thinking deci mie mi se pare o panarama.
Am gasit pe net poze cu ea in niste "ipostaze" cam ciudate.thinking
Cu anumiti baieti...isi arata "dotarile" ce crede ca nu au si alte fete sani si alte chesti?thinking
Se inseala Miley e un nimic pentru mine.happy

Te pwpa jean!

| BlackScribble a răspuns:

Si eu sunt de acord cu tinelaughing

Doamneeee... da... unele melodii sunt dragute, da nici atat cat sa zic ca il iubesc! doamneee! ce are toata lumea cu copilu asta tampit?

cica anonima de dinainte:,, eu il iubesc pe justyn bieber``laughingdoamnelaughingcum sa il iubesti pe tipul ala?laughing

De parca ar fi perfectlaughingSi credeti ca ati avea sanse cu ellaughing

Si ganditiva logic:pentru ce il iubiti? pentru fitele pe cre le are si pentru egocentrismul lui?

Mai lasati-malaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are o voce minunata si ppe deasupra ie si frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada. poate canta frumos dar sa fim seriosi doar ca stie sa cante nu inseamna ca e un inger dăăăăăăăăăăăăăăăăăăhhhh!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e o idioata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc pe justyn bieber e cel mai tare :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| daee a răspuns:

Si eu am aceeasi parere ca si a ta! cine ne raspunde?:devil)