| cangurus a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce va atrage la un baiat? Rog sinceritate si sa fiți cat mai realiste. #funda

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Sinceritatea, finetea, atentia pe care o ofera. desigur ca este important si fizicul dar nu in proportie de 100%. cel putin pentru mine, astea conteaza. si ii multumesc Lui Dumnezeu ca mi-a trimis exact ce imi doream... happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa fie inalt, istet, frumusel, sanatos si sa aiba un portofel generos, dar in primul rand sa fie "barbat"!

| danielaaabăăă a răspuns:

Comportamentul fata de mine si aspectul