| AnemonaP a întrebat:

Intrebare pentru fete cu funda :Am aplicat pe picioare gel de dus de la Nivea cu lapte si vitamine si dupa aceea am dat cu bigu si m-am epilat, credeti ca o sa incetineasca cresterea parului? cand ma epilam cu bigu imi crestea la o zi, funda

2 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Nu cred...pentru ca e doar o crematongue

| ℓίίίgнт a răspuns:

Nu...nu cred ca va afecta intr-un fel, dar nu este bine ca la o zi sa-ti creasca, lasa`l sa creasca mai mult si ai putea sa incepi sa folosesti un epilator.este mai bine, la inceput doare putin, dar apoi nu te va mai durea asa.in fine ti`l recomand pentru ca acel aparat le smulge din radacina si le subtiaza vor fii tot mai putine... Sper ca te-am ajutat! love struck