| lelelelelel a întrebat:

Intrebare pentru fete:cum ati reactiona daca un baiat din clasa v-ar conduce acasa, v-ar lua cadouri, ar vorbi cu voi, v-ar ajuta?
fiti sincere cel mai bun raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| Skumpete a răspuns:

As simti ca s-a indragostit de mine si i-as spune ca vreau sa am o relatie cu el! cea mai mare sinceritate! Fundita>?

6 răspunsuri:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Aş crede că mă place, apoi l-aş întreba dacă aşa e.

| mariukka a răspuns:

M-as bucura dar daca si tie iti place de el o sa fiti un cuplu ++++

| FUCKy0u a răspuns:

Mi-as da seama ca ma place si as incerca sa il cunosc mai bn.Si daca mi-ar placea de el i-as spune.

Răspuns utilizator avertizat
| AiEnma97 a răspuns:

Mi-as acorda timp sa-l cunosc mai bine iar daca descopar ca avem interese si pasiuni comune, i-as da o sansawinking

| MariiiaR a răspuns:

Hmm..pai nu stiu cred ca as vorbi cu el, as incerca sa iesim sa vorbim sa-l cunoasc mai bine si cred ca imi va spune (daca iesim mai mult) in final daca simte ceva adica. oricum baieti de astia gasesti rar si cei care fac asa, au mereu un loc special in inima unei fete.