| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cunoaste careva o crema pentru fata, buna dar nu super scumpa cu care daca te dai in cateva minute, ore sa-ti dispara costurile, bubitele etc?
Fundita!
Dar sa fi incercat crema nu sa-mi spuneti dupa net niste denumiri a unor creme si apoi sa spuneti : Crema asta este sigur buna si voi nici macar sa nu stiti cum arata...

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy.
Am fix ce iti trebuie :
Se numeste optimals seeing is believing multi benefits eye cream este foarte buna pentru cosuri si bubite ( pentru fata ).
Este de la Firma Oriflame happy si este minunata sper sa o folosesti cu incredere happy!
O zii buna kiss!

1 răspuns:
| hhgg a răspuns:

incearca de la oriflame Cremă corectoare Pure Skin. eu st foarte multumita, cauta pe net, o sa gasesti doar commentarii de binehappy!