| IlIubescPeFrumosulAsta a întrebat:

Intrebare pentru fete: Este normal sa-mi intarzie 3 luni ciclul?

4 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Buna.
Daca ai intre 10- 18 ani si ti-a venit prima oara acum cel putin 2-3 ani, da, e normal. Acum, depinde si cum e organismul tau. La unele fete se reguleaza mai devreme la altele mai tarziu.
Daca ti-a venit de mai multi ani, si ai intretinut relatii sexuale in ultimul timp, fa-ti un test. happy
Multa bafta!

| ăăă_6086 a răspuns:

Da, este normal.si eu am patit la fel. din Mai pana in August n-am avut
Dar daca ai intretinut relatii sexuale.ai ramas insarcinata si...

Du-te la medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea de obice mie mi-a intarziat aproape 2 luni sau poate chiiar 2 luni si eram un pic speriata.si mi-a venit la aurma dapoi mi-a venit cam abundentstraight face daca nu iti vine mergi la ginecolog cel mai bine!happy

| DianaaStop a răspuns:

Şi mie îmi întărzie. Din ianuarie încă nu mi-a venit. Şi eu sunt în aceaşi dilemă.