| iwannabefree a întrebat:

Intrebare pentru fete! happy. Heii. Voi stiti ca la fete mai apare problema "mustacioara" laughing. cum pot scapa de ea? dar sa nu creasca dupa aia mai multa sau mai groasa. Cu penseta merge? big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista la farmacie benzi cu ceara speciala pentru mustata.nu e scumpa.2 lei parca. poti incerca:X

5 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Cu penseta

| JustMe6378962 a răspuns:

Cu penseta.

| FiTzOSsu a răspuns:

Bezi de ciara cum a mai scris cineva asa foloseste sotia mea si isi fac treaba happy

| JustDoIt456 a răspuns:

In nici un caz nu le scoate cu penseta.Cresc mult mai groase si mai negre firel de par. Poti incerca cu ceara. :*

| Adina77 a răspuns:

Buna!
Cea mai buna idee e sa mergi la un salon de cosmetica.
Ti-o scot ele cu ceara si apoi nu mai trebuie sa-ti faci probleme.
Nu mai ai grija pensetei.
Si cand creste iar, mai faci o vizita.