| vladdd16 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ma intreb daca mai exista fete la care sa le placa baietii mai timizi, simpatici, romantici, cuminti (care nu se baga in probleme)... Vreau raspunsuri sincere.Eu am aproape 17 ani si nu am avut niciodata prietena si ma simt ft singur. Mi-ar place sa am pe cineva langa mine care sa ma ajute in momentele dificile si sa o inbratisez cand ma simt singur sad

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Asta'i genul de baiat care imi place mie. love struck Amuzant,simpatic,cuminte,ne posesiv, nu foarte timid. love struck Deci, ai adaugat o fata la lista cu "fete carora le place tipul asta de baiat" laughing.

| Lidiushk a răspuns:

Uh, f frumoasă întrebarea.Eu sunt o fată mai liniștită și mereu mi-am dorit un băiat asemănător mie(liniștit,romantic,fără vicii,sincer care să ma iubească pentru ceea ce sunt și nu după felul cum arăt sau pentru alte intenții)dar de aproape fiecare dată mă atrăgea opusul meu(băiatul care fumează, are o activitate mai intensă noaptea, are tot felul de "tovarăși" cu care are tot felul de "combinații")și apoi tot eu mă plângeam că e așa și pe dincolo...Am fost și cu băieți mai cuminți pe lângă care mă plictiseam teribiltongue.Ideea e că trebuie să te comporți exact cum ești tu și o fată deșteaptă va aprecia, dar în general trebuie să ai câte puțin din toate! Mult succes!

| Oannaa30 a răspuns:

Ooo,ce dragut...baietii timizi, romantici, etc sunt foarte dulci

| vladdd16 explică:

Va multumesc pentru ajutor.