| Ella_1621 a întrebat:

Intrebare pentru fete[scuze de rubrica]. cat tine mentruatia la inceput? dar dupa mai mult timp?

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> La inceput dureaza cam 4 zile.

---> In mod obisnuit dureaza cam 5 zile, cel mult 6 zile

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Am menstruatie de la 11 ani, si prima data m.a tinut 4 zile, acum 8-9 zile
Papa:*
aa.si depinde de fiecare,poate ca te va tine mai mult decat prima oara, la fel, sau mai putin smug

| DianaScorpio a răspuns:

Asta este ceva ce difera de la caz la caz, nu exista un raspuns general.

| XxDeeDeexX a răspuns:

Whatz`up Ella.pai asa cum te tine prima oara te va tine pentru tot parcursul vieti... daca prima oara te tine 3 zile...3 zile te va tine mereu cand va veni perioada aceea a luniwinking
Sper ca te am ajutat:*
Fundita?thinking

| BellaMarie a răspuns:

Depinde prima oara iti vine foarte putin sange.
Si pe parcurs incepe sa iti vina din ce in ce mai mult.
Baftalove struck!

| KidutzuLuvv a răspuns:

Pe mine ma tine 2 zile de cand mi-a venit [la 11 ani] iar acum am 15 happy si tot atat ma tinelaughing

| pufoseniaRO a răspuns:

Dear ella, depinde de felul fiecarei fete pe mine prima oara m a tinut 7 zile si a fost destul de abundent dar apoi a fost mai bine cam 5 zile si nu asa mult...:d

| madamadalinuta a răspuns:

Hellau :*
pai la inceput te tine cam 4 zile, dar dupa ce cresti cam o saptamana :*
fundita?batting eyelashes