| Eternitas a întrebat:

Întrebare pentru fete: voi puteţi să aveţi unghiile aşa de mari : http://www.4ea.ro/......083933.jpg dacă da, cum le menţineţi? ce modele aplicaţi pe ele?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Alea's cu gel.
Da urate mai sunt, pe bune.Prea lungi,prea false...
Si in legatura cu ce ai intrebat tu, le-am avut si mari, in genu a 2 cm.Ideea e sa fie tari, sa nu se exfolieze sau sa se rupa imediat.Pentru asta, ori le ai tu asa din caua canu duci lipsa de calciu ori iei un tratament intaritor.

| pwp a răspuns:

As putea, dar nu as vrea.
Alea sunt unghii de pitipoanca

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da, depinde si cum le ai, mai subtiri sau mai grosase...pentru ca unele se rup foarte repede. Daca vrei sa ti le faci ca in poza trebuie sa folosesti si ceva o solutie prin care sa nu ti se rupa sa nu faci mult efort cu ele si sa ai grija. succes. paa

| scooobydooooo a răspuns:

Ioi...daca iti pui unghii cu gel...laughing.sau depinde si de cat de tari ti's unghiile.a mele sunt foarte slabe se rup repede si pentru a le lasa mai mari ma dau tot timpul cu oja dar ai grija ce oja folosesti.foloseste nuam farmasi ca de la celelate ti se pot exfolia unghiile si pentru modele poti sa-ti cumperi actibilde pentru unghii si depinde de imaginatia ta

| Gumytza2012 a răspuns:

Aceste unghii sunt false aplicate cu gelwinking dar daca nu sunt false tu trebuie doar sa le lasi sa creasca sa nu le rozi sa le ti curate... dupa acea daca vrei modele poti sa te duci la un salon sa ti le faca mai frumoase sper sa te ajute funda?