| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE:Voua ce baieti va plac? Cei inalti sau cei scunzi?

7 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Cei inalti, normal. Nu inteleg de ce ai prefera un tip care sa se uite mereu in sus spre ceilalti. laughing

| tabittha a răspuns:

Cu siguranta inalti, caci poti purta tocuri, pe cand la cei scunzi nu poti sa-ti tai din picioare daca sunt mai scunzi ca tine.

| BeByTzZa a răspuns:

Cei inaltiiiiiiiii...Dar sunt si unii mai mici de statura foarte frumosilove strucklove strucklove struck

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Cei inalti sunt totdeauna mai prezentabili si mai frumosiwinking.

| Ella_1621 a răspuns:

Uita-te la iri si moni si apoi iti vei da seama langa ce fel de baiat ti-ar sta mai bine

| Nameツ a răspuns:

Sa fie putin mai inalt decit minehappy

| ale2000 a răspuns:

Inaltibig grin