| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete :Vreau sa ma pensez sa`mi dau o forma sprancenelor, cumnata mea m`a sfatuit sa nu o fac pentru ca o sa mi`se ingroase firul de par si o sa ajung la 20 de ani cu niste sprancene urate (eu am 14 tongue)

PAREREA VOASTRA?love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu tot cam de la varsta ta ma pensez. acum am 20. iar parul nu m-i s-a ingrosat. dupa parerea mea eu am sprancene frumoase, pentru ca am stiut sa m-i le ingrijesc. dar iti dau un sfapt: pentru primul pensat du-te la un salon ca sa-ti dea o forma :* iar pe urma te ocupi singurica de ele tongue

4 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Eu ma pensez de la 13 ani. cam asa thinking Eu nu vad de ce nu te`ai pensa, daca nu`ti plac sprancenele tale asa cum sunt. Da`le o forma frumoasa, ai grija de ele. si te vei simti mai frumoasabatting eyelashes
Succes >:d

| Nicole_8267 a răspuns:

Eu am 14 si mi le pensez si nimic grav parca, problema e ca eu nu tare le pensez

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai parerea mea e sa iti lasi forma normala si sa te pensezi numai un pic pentru a le subtia.nu ti le fa subtiri si lasa-le asa cum le ai tu

| DeeaAndreea24 a răspuns:

Eu ma pensez de la 13 ani si multe fete se penseaza de la varsta aceasta. Cred ca e oK sa incerci, nu cred ca o sa ai sprancene urate in viitor! parerea mea