| ciucalataaerata a întrebat:

Intrebare pentru funda:d...am o intrebare putin mai ciudata:s...
sunt noua pe TPU si as vrea sa imi ziceti si mie(cei care sunt mai vechi aici)cum as putea sa vorbesc si eu pe sectiunea"discutii live"nu pot vbstraight face
ma ajutati va rog:d...va dau funda promit

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Nu poti vorbi insa poti scrie. Apesi pe butonul "Dicuta live! " iar daca vrei sa scrii ceva ai un chenar in care scrii. Daca vrei sa dai o replica cuiva in parte dreapta ai un buton unde scrie "reply" pe care faci click iar apoi in chenar dai replica pe care o vrei.
Bafta!