| miha15 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: la ce va uita-ti prima data la o fata? Si daca aveti o iubita o iubiti cu adevarat sau asa numai o simpatizati ca ii frumoasa, sexy si sa nu zica cineva catre voi ca "nu ai iubita?"? Sper ca nu va supar cu aceasta intrebare!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai ma uit mai jos de brau.sa vad daca e fata intr-adevar.in ziua de azi, nu mai poti fi sigur.si uitate la intrebarea lui n, de la dragoste si sex.vei afla, cred.

| cipri08 a răspuns:

Pai prima data eu ma uit la mainile ei, pentru ca arata cat de ingrijita este, apoi la ochi care sunt " oglinda sufletului " si abia dupa la corp, sa vad daca este "sexy" (conteaza si asta )

| Kynext a răspuns:

Eh, logic prima oara ma uit la infatisare:ochi, buze, corp etc. Dupa aceea o las o vreme sa-mi dau seama ce-i de capul eilaughing. Comportamentul ei conteaza in mare masura. E greu sa gasesti o fata "ok" in ziua de azi. o. O

| pendula a răspuns:

Daca fata nu e frumoasa la fata. cade din prima dar daca are un caracter mai unic e ok, dupa aceea eu ma uit la fund. in rest zambetul si felul de a gandi. dar la fizic... fata si fundul sunt prioritatile mele happy