| Ryaa81 a întrebat:

Întrebare strict pentru băieți, dar pot și fetele să răspundă. happy
Considerați un turn-off acneea?
Ați considera să fiți împreună cu o persoană care are?

Răspuns Câştigător
| adriangrowinglife12 a răspuns:

Nu, nu e un turn-off. Fiecare are defectele lui, si pana la urma cine te iubeste te iubeste asa cum esti. Mie cel putin nu mi-ar displace o fată cu acneewinking

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E un aspect fizic neplăcut într-adevăr dar cred că dacă persoana aceea atrage atenția cu alte calități cum ar fi o personalitate energică și plăcută, se pot trece cu vederea astfel de imperfecțiuni, mai ales că acneea e o chestiune trecătoare și azi și există atâtea lucruri prin care o poți masca mai bine.
de o persoană care are acnee și stă cu capu în pământ încercând să se ascundă cât mai mult, nu zice nimic și e retrasă, probabil că n-ar fi nimeni atrasă.

| sierra1 a răspuns:

"Considerați un turn-off acneea?" - nu ințeleg că e in engleză

"Ați considera să fiți împreună cu o persoană care are?" - nu ințeleg că e in română

... poate reformulezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat...atât timp cât acea persoană are o igienă corespunzătoare și alte calități esențiale. Partea bună e că acneea se diminuează sau chiar dispare odată cu ieșirea din adolescență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu personal nu consider un turn-off, dacă tu te confrunți cu asta poate într-un fel te deranjează, dar un băiat care va ține la tine cu adevărat te va susține și te va accepta fizic exact așa cum ești, nu va căuta să te schimbe, dimpotrivă te va ajuta să înveți să te iubești și tu pentru felul în care arăți.

Nu e un turn-off. E o condiţie medicală ce se poate rezolva. Aşa ca turn-off ar fi ceva ce ştiu sigur că nu exista tratament/modalitate de a corecta dar ar trebui să mă deranjeze foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat