| sorin a întrebat:

Intrebare stupida din punctul meu de vedere dar totusi o pun, stiati ca ai mai multe sanse sa iti cada un avion in cap decat sa castigi la loto?

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Aolo dupa ce ca imi era mi-e frica de avioane acum cresc sanse sa dea si peste mine :-

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nici acum nu mi-a trecut cucuiul de cad a cazut acum doua zile unul in capul meu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-a cazut avionu in cap. Crezi ca o sa cistig la loto? Sa joc? rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Da stiai ca ai mai multe sanse sa vezi avionul cand vine spre tine si sa nu-ti cada in cap? thinking

| alle_1861 a răspuns:

Am mai auzit asta undeva laughing Chiar crezi ca este adevarata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
@sorin nu speria pe "micile fetite" de pe TPU laughing

xoxo irina tongue

| Encore a răspuns:

Aoleu dupa ce ca imi era mi-e frica de avioane acum cresc sansele sa ma si loveasca sad

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Cred ca e mai posibil sa-mi cada 2 avioane in cap decat sa castig la loto...
Eh...majoritatea alora care au jucat au murit...asa ca sper sa nu castig...

| scootsie a răspuns:

Sanse egale in cele doua cazuri...

| cioko19 a răspuns:

Hm. e bine de stiut.:d

| Antrax a răspuns:

Yo am auzit ca mai repede faci cunostintza cu un fulger decat cu un avion in captongue

| elena a răspuns:

Eu nu joc la loto, ci dansez ca niciodata nu am castigat nimic, dar nici avionul nu mi-a cazut in cap, desi locuiesc aproape de aeroport. Oare am noroc sau sunt ghinionista?

| Silvia a răspuns:

Pe asta nu o stiam! Cat de tarelaughing
De acum port sapcalaughing

| kitty_8919 a răspuns:

Da si mai multe avioane daca ii cazu da de castigat la loto nici un