| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE USOARA :
Deci. am un card de la telefon,pentru memoria tel-ului si este din acela micut,mai mic ca adaptorul si nu stiu daca pot sa bag acel card de memorie al tel-ului in laptop si asa sa fac rost de poze,va rog,am nevoie.
MULTUMESC!
Fundoi mare.
A. si daca am adaptor, unde boala il pun in laptop?

Răspuns Câştigător
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Uite e simplu si eu folosesc adaptor si card de telefon.Mai intai ia cardul de la telefon si pe urma il bagi in adaptor. pana aicic ar rebui sa fie usor pe urma bagi adaptorul in laptop partea in care e spatiul pentru adaptor trebuie normal sa fie in dreapta sus dar gasesti in lateral dreapta sus cauti pe la lateralele laptopului si gasesti e usor si sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Ai nevoie de adaptor. Ca sa-l poti baga in laptop, acesta trebuie sa aiba cititor de carduri.
Sanatate!

| LittlePunk a răspuns:

Merge.E o gaura acolo unde intra in laptop.La mine este pe partea cu numpad-ul.Card-ul in adaptor, adaptorul in laptop.Frumos si simplu.winking