| IubireaColoRata a întrebat:

Intrebarea asta o sa vi se para cam ciudata. Din curiozitate...Ati avut intamplari sinistre gen paranormale? Scuzati categoriahee hee! :*

Răspuns Câştigător
| PiluLă a răspuns:

Da...de exemplu de pasti eram cu cativa prieteni in camera.Parinti mei erau la ceva neamuri cand ne uitam la tv se auzi o bubuietura mica in usa si sa deschis.Doamne ce neam speriat atunci:-ss

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da! as putea so numesc asa si nu e o fenta pentru ca nu gasesc explicatzia nici pana in ziua de astazi
Dar pentru mine e ok
In seara de Craciun s-a auzit usa scartzaitoare din fata cum se deschide deci numa zgomotul
Ne-am ramas mirati cand am obs ca nu era nimeni acolo
:-ss Numai bine!

| Ofiintă a răspuns:

Pe la 12 noaptea am auzit un zgomot foarte puternic m-am speriat foarte tare pentru ca inca nu dormeam
Si nu era televizor ceva foarte tare
Taikameo a patit mai multe
Da nu-l crede nimeni numa familia
A zis ca a vazut in apropiere de biserica s-au era la biserica nu mai stiu o creatura gen fantoma neagra cu ochi verzi A aparut si a disparut
odata era la ceva fabrica nu mai stiu si o forta la strans si a cazut pe jos transpirand tot
pa, pa

| Catenstein a răspuns:

Mda...depinde...
uUn exemplu
Eu si prietena mea cea mai buna spunem mereu aceleasi lucruri Cam de 5-6 ori pe zi
Noaptea visez chestii ciudate iar a doua zi se intampla...

Te-am ajutat?thinking

| pisi1793 a răspuns:

Dawinking

| LittleKiss a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva intr-o seara de Craciun. Eram cu mama si tata in bucatarie si s-a auzit usa de la balcon scartaind(mentionez ca stau la etajul 1). Cand ne-am dus in sufragerie nu era nimeni, in schimb erau cadouri sub brad. Si mi se pare si acum foarte ciudat, deoarece usa de la balcon nu se deschide decat pe interior...Si nu eram decat noi 3 in casa. Si garantez ca nu erau cadouri sub brad pana atunci.Nu stiu ce explicatie poate fi.

A da...si nu mai zic. De fiecare cand visez ceva, a doua zi sau cel mult peste trei zile se adevereste.

| IubireaColoRata explică:

Puteti povesti daca vreti:d