| CriZz a întrebat:

Intrebarea care ma macina : ce inseamna sa dai funda? thinking

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

La fiecare raspuns ai o funda alb-negru, si tu dai pe funda aia in dreptul raspunsului castigator, adica cel care te-a ajutat si crezi ca e bun, atunci o sa fie doar o funda portocalie, i noncluzie asta inseamna sa dai funda.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce ar fi să citeşti Întrebările frecvente:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente?
În principiu înseamnă să alegi răspunsul câştigător.

| Dash a răspuns:

Inseamna sa alegi raspunsul castigator.
In partea dreapta a fiecarui raspuns apare o funda gri si scrie acolo "declara raspunsul castigator". Deci trebuie sa dai click pe funda.

| Tsunade99 a răspuns:

Inseamna sa dai medalia portocalie celui mai folositor raspuns.

| StarDust_2887 a răspuns:

Inseamna ca acel raspuns ti-a fost cel mai folositor/ il consideri cel mai bun dintre toate