| razvan1305 a întrebat:

Intrebari pentru fete:
1-Ce fel de baieti va plac, cum sa fie caracterul lor?
2-Cum v-ar placea sa fiti abordate, in public (cu mai multe pers p langa voi ) si cand sunteti singure.
3-cum ati dori sa se comporte un baiat cu voi si cu ceilalti, in prejurul vostru,?
Cele mai bune rasp prim funda

Răspuns Câştigător
| stefyk97 a răspuns:

1.In primul rand sa aiba simtul umorului bine dezvoltat, dar sa fie glume bune, nu orice prostie. Sa fie descurcareti, nu cu mamaliga in gura.
2.In ambele situatii
3.Cu mine sa fie mai apropiat, sa stea in preajma mea, dar sa nu-si neglizeze prietenii si sa se distreze in aceeasi masura si cu ei, dar si cu mine. Cel mai frumos e atunci cand mi-ar face complimente, sau ar face gesturi si in fata alor persoane, ca sa vad ca nu ii e rusine, si ca e chiar simte ceva pentru mine.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am cerinte deosebite.Trebuie sa imi placa abordarea nu o replica cocalara gen:"Te-a durut cand ai cazut din cer?batting eyelashes", sa fie amuzant si inteligent in acelasi timp, sa nu para disperat si categoric sa nu se dea cu prea mult parfumlaughing

| razvan1305 explică:

Mc tuturor de raspunsuri, zote iti fac cadou de craciun o mica reclamatiebig grin

| BlackDemon a răspuns:

Ce fel de baietii ne plac? ...asta difera de la fata la fata, evident baieti draguti, iar caracterul hmm... unele fete vor baieti rai si mai rock unele vor baieti mai linistiti, altele vor baietii foarte sensibil si romantici chestiile asta difera dar presupun ca orice fata nu vrea sa fie neglijata si vrea ca iubitul ei sa o iubeasca si etc. 2. abordarea, asta nu prea conteaza cel putin pentru mine da. nu stiu, unele fete prefer in pubilc altele singure. depinde de caracterul fiecareia. 3. nu conteaza cum se comporta cu ceilalti conteaza cum se comporta cu mine, oricum asta nu inseamna sa se comporte ca un magar cu ceilalti, e complicat. depinde de caracterul fiecarei fete. oricum daca o fata te place, te place si pentru caracter si pentru cum arati.

Răspuns utilizator avertizat
| madalinadragan a răspuns:

1.Baietii draguti cu simtul umorului sa judece fetele dupa gandire.
2.Hmm in ambele moduri
3. Cum s-ar comporta si cu restul...