| Pufi02 a întrebat:

Introducerea uniformelor scolare... Ce credeti desspre asta? sunteti de acord sau nu? de ce da si de ce nu?

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Sunt de acord pentru ca anul acesta terminhee hee Nu sunt de acord pentru ca elevii nu isi mai pot arata personalitatea prin intermediul hainelor pe care le poarta.

| BiaSiAtat a răspuns:

Sunt de acord! Am purtat 4 ani la rand uniforma si nu e chiar asa de naspa! Sunt chestii normale si regulli pe care va trebuie sa le respectam! Pupik. Funda!?

| oAnna a răspuns:

Stiu ca sunt frumoase uniformele scolare dar de la un timp de plictisesti de ele si vrei si tu sa mai iei pe tine si altceva din dulap, deci dupa parerea mea nu! sunt de acord.

| ArinaMK a răspuns:

Nu,
nu inteleg de ce sunt obligati toti copiii sa poarte rahatelele alea.
Nu vad nimic interesant la o uniforma
directorii introduc uniformele pentru. ca se gandesc cica
copiii se concentreaza pe imbracamintea altora si ar trebui sa se concentreze la scoalaa...

boring
fiecare are stilul sau...
mie numi plac plizzzzzz funda
chiar le urasccrying

| Veroniquest a răspuns:

Eu sunt de parerea si DA si NU,.
Da, pentru ca toti elevii reprezinta scoala respectiva intr-un mod anume, daca nu s-ar purta atunci toate fetele (in mare parte) ar fi cu sclipici, decolteuri pana-n piele si fuste pana-n fund(scuze de expesie), cu uniforma este mai decent.
Nu, pentru ca in fiecare zi acceasi si acceasi imbracaminte, stiti ca fetelor le plcae sa iasa mereu in evidenta prin tinute noi, daca ar fi mai multe unforme 3-4 sa le poti cumbina cu hainele tale...asa,de exemplu camasa albastra cu cravata galbena, asortezi tu, odata, de doua ori, dar te plictisesti pana la urmawinking
Sper ca ti-am fost de ajutor, fuunda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este mai bine si mai civilizati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una urasc uniformele nu mi plac de loc le urasc
pentru ca nu ma pot misca de loc in ele si nici nici nu arata bine