| deivyd3542 a întrebat:

Is putin beat si de handicapat mi am bagat un sambure de maslina in penis si a ramas blocat nu il pot scoate ma ranit si a curs si sange cum sa il scot? nu pot spune cuiva sa ma ajute nu as putea trebuie sa o fac singur cum sa fac?

4 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ce mama mamei strabunei dracului am citit?

| isemilia a răspuns:

112. Sau mergi la un urolog in privat. Nu am habar ce ai facut (dar imi pot imagina cam cum e povestea), insa cert e ca sanatatea ta e pusa in pericol acum si ca e important sa ceri ajutorul de care ai nevoie. Mergi la medic, ca la cate au vazut stai calm ca nu pici de prost.

In caz ca nu era evident, suna la 112, nu te apuca sa conduci in starea asta.

| CassiusAlexander a răspuns:

Mă doare pe mine citind. Serios. Cer daună morală

| Dekle a răspuns:

Cum ai zis și tu: "Îs handicapat", chiar ești!winking