| Amy1012012 a întrebat:

is un membru nou aici... mi s-a parut dragut sa imi fac si eu cont pentru ca am niste intrebari dar ce mama naibii inseamna "funda"laughing?

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Bun venit printre noi, Amy!
Funda=cocardă. Reprezintă un fel de "Mulţumesc". În felul ăsta, îi mulţumeşti unei persoane că te-a ajutat cu un răspuns folositor. Valorează 100 de puncte. Cum se dă? Atunci când pui o întrebare şi ai un răspuns care ţi se pare util, în partea dreaptă ai o fundiţă gri, apasă acolo, apoi o să-ţi mai apară o întrebare şi apeşi pe "Da" iar funda gri se transformă într-una portocalie.

PS: Dacă nu declari câştigătorul la întrebarea ta în maxim 10 zile, răspunsul va fi ales de roboţel.

Pentru mai multe: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente; http://www.TPU.ro/blog/

| Amy1012012 explică (pentru Eternitas):

Iti multumes tare mult Eternitas...:*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este mulțumesc-ul virtual suprem (în afara de cazuri, când se dă la mișto).