| EuEuEu2 a întrebat:

Iti place de Justin Biber? Justifica raspunsul!happy

7 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

Un nesuferitlaughing

| DidiutzMic a răspuns:

Bai mie nu imi place muzica lui, pentru ca nu este genul meu. El este dregutz numai ca nu inteleg de ce isi bat ''fanii' joc de el. Doar pentru ca s`a tuns si cica arata ca un gay? Bai nu este asa. Arata foarte bine.
asa este parerea mea!happy

| Smiley97bla a răspuns:

Da. Mie una îmi place de el. Adică,tipul arată ok,și a început să și cânte așa.
La început, când avea vocea "de fată", au făcut americanii o glumă pe seama asta, ajungând și la noi românii, și cum noi suntem cu mai mult de 20 de ani în urmă, continuăm mereu și mereu cu gluma asta oh go on.

În fine, ideea este că pentru mine este un tip destul de atrăgător.
Nu îl cunosc personal să știu ce personalitate are laughing, deci, nu am dreptul să îl judec, cum nimeni care nu îl cunoaște nu are.
happy

| nyko98 a răspuns:

Nuuu

| Kristina999 a răspuns:

Mi se pare destul de normal. nu e asa cum toti spus asta sunt inventii el e de treaba si imi plac si piesele lui da nu toate

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu,nu neaparat ca este pe "trend"sa il urasti, eu nu ascult pop sau ce canta el si pentru ca este un ingamfat cu nasu pe sus

| oOSaritaOo a răspuns:

Mie nu-mi palce de el pentru că prea se dă el mare... şi am citit că după ce s-a despărţit de Selena Gomez, sau cu cine era, a încercat să facă tot posibilul să nu o lase să prezinte AMW, pe care ea l-a mai prezentat odată.