| monica_6956 a întrebat:

Iti poti activa vreo optiune la telefon astfel incat orice numar te-ar suna sa-i sune ocupat? va rog raspunsuri

6 răspunsuri:
| monica_6956 explică:

Tot incerc sa sun pe cineva si de o juamte de ora imi suna ocupat si cica "netwoek busy". Stiti ce se intampla? ca te vorbit nu cred ca vorbeste atat

| adinaciosescu a răspuns:

Incearca sa barezi toate apelurile

| monica_6956 explică:

Nu stiu ce inseamnasad e telefonul praf si nu este modern...sad

| adinaciosescu a răspuns:

E cazuta reteaua in zona lui?

| simoSTAR a răspuns:

Da...restrictionezi apelurile, si aceasta optirune o setezi din telefonul tau. iar cand cineva te suna ii da ocupat. poti seta ca sa te poata suna numai cei din agenda, iar cei pe care nu ii ai in agenda sa nu te poata contacta

| simoSTAR a răspuns:

Dar tu vezi acolo cine te suna...iti apare sus ceva cu rosuhee hee si nu iti suna telefonul, ci doar vezi ca te-a sunat sau vezi cand te suna ca ii respinge apelul