| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc forte mult un baiat. dar nu stiu daca el ma place macar.are prietena dar ei mereu se cearta. iaratunci el vorbeste cu mine imi zice pisi, papusa.etc dar nu stiu ce sa cred eu il visez mereu. spuneti-mi ce sa fac.ca sa fiu cu el.chiar daca nu stiu daca o sa se intamplecrying(

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Isi bate joc si de tine si de prietena lui!
Uita-l!
Daca isi iubea intr-adevar prietena nu mai vorbea cu tine si te alinta asa, cand se cearta cu ea.
E genul caruia ii place sa umble cu mai multe.

| 61n4 a răspuns:

Faptul ca iti spune pysy, pausa...nu reprezinta nimic. doar texte de agatat...parerea mea. nu iti face sperante, vezi ce-i poate pelea ca asa toti st jmecheri. dar si tu poti fiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumes mult:*