| Anonim69 a întrebat:

Iubesc franceza, mi se pare geniala, e cea mai romantica limba, bine si germana si rusa.Intodeauna mi-a placut aceasta limba, fac din clasa 1, acum sunt intr`a 9a. mi-ar place sa stiu cu mult mai multa franceza.Stiu strictul necesar, dar imi doresc sa stiu mai mult. Voi ce ziceti? cel mai convingator raspuns primeste un mare fundoi:X!

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Si eu ador franceza.bine eu o fac dintr-a 5-a si da sunt si eu tot boboaca si ma cheama tot roxyhee hee

parerea mea e sa o inveti ca si mie imi place si e frum:X

| Dominicc a răspuns:

NU am un raspuns la intrebarea ta, asa cum il astepti. In schimb!

Eu nu ma inteleg deloc cu franeza, la ora de franceza mereu sunt aerian, chiar nu pricep mai nimic. Nu imi dai si mie niste meditatii, daca tot e o limba asa romantica si genialaaaaa. Sa ma conving si eu.

| Ixodes a răspuns:

Cam ca tine stiu si eu... dar as vrea sa invat mai mult, am incercat si cu ceva cd-uri si site-uri si m-au ajutat mult, dar tot am probleme la conjugarea verbelor... daca sti ceva site-uri de invatat zi-mi si mie te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si?
Fatoo,, aici e site de intrebari, nu trebuisa ne spui ce iti place tie.
Vrei sa aflii ce zicem noi despre asta?
Pai bravo tie, ma bucur ca iti place franceza si ce ai mai zis tu, dar totusi cand ai de gand sa pui si tu o intrebare serioasa?straight face