| ativreavoisastiti a întrebat:

Iubesc o fata cu 2 ani mai mare ca mine ma alinta ma pupa pe obraz dar nu stiu daca ma place si ea pe mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AliceCorina13 a răspuns:

Pai daca tu esti singurul alintat de ea, doar pe tine te pupa, nu pe altii, si sta mai mult cu tine, decat cu ceilalti, inseamna ca te place.
poti sa o intrebi pe ea, nu ai nimic de pierdut.

3 răspunsuri:
| qMiruq a răspuns:

Vorbeste deschis cu ea si da frau liber sentimentelor tale, spune-i tot ce simti si intreab-o daca simte si ea o simpatie sau ceva pentru tine si daca ar exista sanse sa fiti impreuna, mult succes! :*