| 2105 a întrebat:

Iubesc o fata dar nu stiu daca ea ma iubeste. Ce sa fac?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intreaba fata daca si ea te iubeste

evenso
| evenso a răspuns:

Vorbeste cu ea, si o sa observi din reactiile ei daca si ea te iubeste sau nu.

| Nolkyz a răspuns:

Daca ea te iubeste, fii sigur ca vei observa. Ti-o va spune, iti va arata sau vei deduce tu. Daca esti in cazul in care tu simti ceva pentru ea dar ea nu da niciun semn, nu te chinui, zic eu.

| darrio2007 a răspuns:

O poti intreba.Ce te costa?

| valeeExpress a răspuns:

Vorbeste cu ea, daca tii in tine nu rezolvi nimic. Sau... daca nu ai tu curaj, pune pe cineva sa o "traga de limba"

| raluca0306 a răspuns:

Vorbeste cu ea si ai sa iti dai seama de cum iti vorbeste.

| Rebe_6259 a răspuns:

Parerea mea este urmatoare : Vorbeste cu ea. Daca esti baiat in sensul adevarat al cuvantului, vorbeste cu ea. Dar nu o lua din start si nu o lua cu replici de "agatat". Zi-i frumos, si nu te pregati din timp pentru ca e degeaba! Si asa vei afla. Mult succes!

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Întreab-o.

| KimEunJung a răspuns:

Trebuie sa intrebi si sa nu te lasi batut. Incearca sa te tii tare si incearca sa te faci cat mai atragator si amuzant. Uita-te mereu la ea cu o privire draguta si ai sa vezi ce se va intampla. Succes!

| CătălinKeenshi a răspuns:

Vorbeste cu ea. Dar daca esti timid, nu o sa rezolvi nimic tongue

| 2105 explică:

Multumesc de sfaturi

| KRichard a răspuns:

Ce sa faci... uita-te la avatarul meu.

| Maya_Maya_1994 a răspuns:

Sa-ti dai foc happy

| DeeaPiticutzaDeea a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea