| sinatas a întrebat:

Iubesc o fata pe care o si plac! Ce ar trebuie sa fac sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Deci daca o placi si o iubesti trebuie mai intii sa afli ce gen ii place ei poate intr-o zi sa o inviti la un suc daca accepta inseamna ca e o fata ca oricare alta o inviti la un suc vorbiti si voi despre ceva comun dar nu vorbiti prea mult pentru ca o so plictisesty te uiti in ochi ei si ii zici :stii eu de cand te-am vazut am simtit ceva special pentru tine am simtit fluturasi ubirii cum mau cuprins etc etc si pe urma daca accepta un mic sarut frantuzesc daca nu accpeta invitatia sau sa fie ubita ta o abordezi altfel ii dai un trandafir undeva unde sa fiti numai voi doi bft... apropo @Another pentru tine asa ca sa stii pentru cultura ta generala laughing a place o fata inseamna ceva genu ma mie imi place de ******* e draguta... dar a iubi este altceva cand iubesti pe candva dar nu poti iubi pe candva daca nici cealalta persoana deci iubirea e in doi a palce pe candva e altceva...bft si succes cu fata

13 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Deci, exprimarea a fost tare.laughing era logiclaughing iti spun eu: sa-i placa stilul tau, sa te apropii de ea. sa vorbiti despre. orice, prin mess sau telefon... dupa care dezbateti subiecte romantice,, si trebuie sa ai putin farmec,, nu se poate explica prin cuvinte dar incearca., .tot secretul este sa ii arati ca iti place si sa te apropii de stilul ei.mult succeswinking anunatama prin mesaj daca ai reusitwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Daca o iubesti normal ca o si placi. Fi un pic mai romantic, o floare, o prajitura un film pe gustul ei, o plimbare in parc

| mary_4765 a răspuns:

O cuceresti cu felul in care te porti, prin cit de romantic esti, si fii insuti...nu te perde

| Ioio a răspuns:

Ai putea sa stau prin preajma ei sai iei apararea sai faci oki dulci:X
poti sa-ti arati calitatziile in asa fel incat sa para ca te dai marehappyBaFta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc un baiat pe care nu il placsmug

Invata lb romana si iti raspund.
App biata fata.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa...cum vine asta? iubesc o fata pe care o si plac?straight face...pai incearca sa ii dai de inteles...zambestei "seducator" dar daca nu te place...imi pare rau ...nu prea sunt sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu in primul rind spune-i vorbe frumoase adica complimente staruitete sa te duci cu ea la plimbare si sa ai o privire blinda, sai daruiesti flori ca u tot in aceasta am fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat apoi ai sa te duci la ea si ai sai vorbesti din toata inima ai sai spui tot ce simti...si ai sa vezi cum va fi ata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nsie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fataw ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o inviti l o casfea

| danutz_6995 a răspuns:

Ba baieti chiestea asta de cucerit fete e o prostie eu dor le chiem in oras le dau flori si un mik secret ma port bine cu ia si gata e data pe spate, dar un mik amanunt sa aveti cascaval la voi in totdeuna ok id meu de mes (danutzzfinutz)
pentru sfaturi

| Sandu_Cristian_1990 a răspuns:

Iubesc o fata dar ea cred ca il iubeste pe altcineva dar acel altcineva e colegu meu de clasa si suntem foarte buni prieteni ce sa fac?