| sexygirl_3989 a întrebat:

Iubesc un baiat dar el e ca alta dar el tot tipmpu no bate o face in chip si feluri eu stiu ca ma iubeste il cunosk de 7 ani am fost impreuna si despartit tot asa dar ne cunoastem unu pe altu ff bine el de iubit nu o iubeste pe fata asta zice el si toti cunoscutii astept un raspuns mss

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Asteapta sa se desparteasca de fata aia, cum ai spus tu ca se stramba la ea asta nu este o relatie normala.Stai si tu pe langa el si o sa te placa si el.