| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat, il stiu de putin timp si nu vreau sa-l indepartez. love struck
Ce discutii 'distractive' pot avea cu el? (vreau cateva idei)
Cum imi pot da seama daca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Il stii de putin timp si deja il iubesti?
Esti indragostita de el dar nici vorba de iubire, ca sa iubesti o persoana cu adevarat iti ia mult timp, chiar ani.
Puteti discuta despre orice, gaseste un subiect comun.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai intai trebuie sa afli care sunt pasiunile baiatului. Apoi te documentezi si poti initia o discutie pe acea tema.

| KillMePlease a răspuns:

Nu încerca să pari ceea ce nu eşti
că în rest, bănuiesc că vei găsi un subiect de discuţie
despre o melodie, un serial, un film, vreme, cer, copaci, etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

dacă e băiatul potrivit, discuțiile vin de la sine.

| NameHarris a răspuns:

Despre sexlaughing

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Ai putea sa intri in grupurile care sta si el sau, sa incerci sa vorbesti cu el, acum e alegerea ta ce vei face!