| deadea23 a întrebat:

Iubesti natura? Ai facut ceva special pentru ea si vrei ca lumea sa afle? Acum ai ocazia! Posteaza intr-un raspuns aici, pe TPU sau direct pe blogul urmator.
http://copyrightdea.wordpress.com/2011/05/20/tu-ce-ai-fa cut-pentru-natura/
Iti multumesc pentru atentia acordata, natura iti va multumi!

1 răspuns:
| AliceHamingway a răspuns:

Am organizat o strangere de gunoaie in orasul meu si o strangere de fonduri pentru mai multe cosuri de gunoi... dar nimeni nu mi-a dat atentie