| deadea23 a întrebat:

Iubesti natura? Ai facut ceva special pentru ea si vrei ca lumea sa afle? Acum ai ocazia! Posteaza intr-un raspuns aici, pe TPU sau direct pe blogul urmator.
http://copyrightdea.wordpress.com/2011/05/20/tu-ce-ai-fa cut-pentru-natura/
Iti multumesc pentru atentia acordata, natura iti va multumi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer fara natura pamantul nu ar mai exista

3 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Frumoshappy

| deadea23 explică:

Felicitari Alin!
Raspunsul tau merita apreciere!
Am sa-l postez intr-un nou post pe blogul meu, la categoria "un moment pentru natura", bineinteles cu acordul tau.